«Червона троянда» влилася в спільний господарський механізм ОСТ

Русанівські Сади

24 червня відбулися різні збори товариства «Червона троянда» – одного з найбільших на Русанівських Садах (територія між дамбою та Русанівським озером).

З рішень, які будуть цікавими для всіх жителів Русанівських Садів, – це колективна згода на сплату частини членських внесків до Об’єднання садівничих товариств «Русанівський масив» для фінансування загальних потреб ОСТ – ремонт Центральної дороги, вивезення сміття, екологічні заходи і заходи безпеки, утримання КПП, освітлення вулиць тощо. Як відомо, до цього «Червона троянда» була єдиним із 45 садівничих товариств, яке утримувалося від фінансування спільних потреб і проектів на Русанівських Садах.

«Сьогодні в ЧТ («Червоній троянді». – Адм.) закладено правильний механізм взаємовідносин між СТ і ОСТ, – прокоментував цю подію в соціальних мережах користувач «Орех». – А саме: внески всі сплачуються в СТ, яке на підставі угоди переказує частину, 350 грн., в ОСТ. Але не просто так, а за надання послуг, як, наприклад, вивезення сміття, очищення від снігу дамби, підтримання Центральної дороги, утримання КПП. Це хай і маленький, але перший крок назустріч об’єднанню всіх нас. Дуже сподіваюся, що це вдасться».

«Червона троянда» знову підтвердила повноваження голови свого СТ Костянтина Деніченка.

На зборах СТ був присутнім, виступав і відповідав на запитання садівників голова ОСТ Гайк Оганесян.