Склад Ради голів ОСТ «Русанівський масив»,
обраної 14 жовтня 2012 року
Загальна площа – 212,43 га
Товариств – 47(45). Всього ділянок – 3056
Членів СТ – 2862
Станом на 1.03.2013 р.
№ | Представництво (за посадою чи від СТ) |
Кількість ділянок | Площа (га) | Прізвище, ініціали |
---|---|---|---|---|
1. | Голова ОСТ | – | – | Руденко Григорій Данилович |
2. | Секретар ОСТ | – | – | Шевченко Віталій Федорович |
3. | Агат (Садові 10–12) |
18 | 1,200 | Буртковська Жанна Леонідівна |
4. | Арсеналець (Садові 27–34) |
220 | 17,600 | Касьян Сергій Іванович |
5. | ГТ Білий налив (Призалізнична) |
21 | Шумко Сергій Станіслав. | |
6. | Будівельник КІБІ (Садові 27–28) |
49 | 3,036 | Белая Олександра Семен. |
7. | Водник (Садові 22–23) |
41 | 3,036 | Фортуненко Віра Євгенівна |
8. | Волна (Хвиля) (Садові 8–12) |
18 | 0,792 | Авраменко Ірина Вікторівна |
9. | ДВРЗ (Садові 3–5) |
100 | 6,468 | Лахно Володимир Федор. |
10. | Деревообробник (Садові 9–11) |
87 | 5,808 | Камишанська Аліна Валентинівна |
11. | Дружба (Садові 5–8) |
24 | 0,972 | Еркес Леонід Єфремович |
12. | Електрон (Садові 10–12) |
55 | 3,048 | Рукосуєв Артур Борисович |
13. | Енергетик Дарн. ТЕЦ (Садові 2–3) |
50 | 3,234 | Власова Світлана Петрівна |
14. | Енергетик – РВК (Садові 17–21) |
63 | 5,708 | Пилипчук Микола Васильович |
15. | Жовтень (Садові 6–7) |
48 | 3,037 | Гаврилюк Любов Леонідівна |
16. | Затока (Садові 11–12) | 43 | 2,904 | Крикливець Іван Єгорович |
17. | Здоров’я (Садові 4–6) |
52 | 3,362 | Дорош Леонід Миколайов. |
18. | Золотий ренет (Садові 12–14) |
153 | 13,500 | Резнік Валентина Петрівна |
19. | Зоря (Садові 7–10) |
142 | 9,108 | Мельник Володимир Волод. |
20. | Комунальник (Садова 1, пр. Садов. 1) |
23 | 1,572 | Кихтенко Олександр Микол. |
21. | Кооператор (Садові 5–6) |
38 | 3,036 | Михайлов Сергій Ярославович |
22. | Локомотив-Дарниця (Садові 16–19) |
47 | 4,392 | Свищук Андрій Олександр. |
23. | Локомотив Київ-Пас. (Садові 23-26, 28-29) |
53 | 5,937 | Фон-Шталінберг Ольга Петрівна |
24. | Лотос (Садові 22–23) |
21 | 1,380 | Троян Максим Юрійович |
25. | Луч (Промінь) (Садові 27–28) |
23 | 1,620 | Гуць Володимир Микол. |
26. | Машинобудівник (Садові 17–18) |
32 | 2,572 | Кожура Олена Віталіївна |
27. | Медик (Садові 26–31) |
59 (23) | 1,480 | Роєнко Володимир Микол. |
28. | Мічурінець (Садові 23–28) |
48 | 4,840 | Морозов Олексій Квентинов. Васильєв Мартиненко Ольга |
29. | Наука (Садові 15–19) |
163 | 11,736 | Галь Вадим Іванович |
30. | Плановик (Садові 13–15) |
86 | 5,484 | Проценко Світлана Петрівна |
31. | Радист (Садові 1–2) |
55 | 3,861 | Федун Іван Іванович |
32. | Рубін (Садові 25–27) |
28 | 3,042 | Уманець Надія Василівна |
33. | Русанівець (Садові 18–21) |
135 | 6,372 | Марченко Юрій Іванович |
34. | Русанівський політех. (Садові 28–29) |
78 | 4,416 | Єжов Віталій Миколайов. |
35. | Садівник (Садові 34–35) |
25 | 2,152 | Плющик Віктор Юрійович |
36. | Сад-Будівельник (Садові 24–27) |
118 | 10,483 | Пухальський Денис Ромуальдов. |
37. | Сад-Машинобудівник (Садові 14–15) |
45 | 3,648 | Носенко Ігор Георгійович |
38. | Світанок (Садові 10–12) |
14 | 1,561 | Черпак Борис Давидович |
39. | Силікатник (пр. Садові 1–5) |
151 | 8,176 | Баб’як Володимир Ілліч |
40. | Супутник (Садові 1–5) |
57 | 3,300 | Яхно Володимир Волод. |
41. | Трамвайник (Садові 21–22) |
42 | 2,760 | Стаднюк Катерина Григорівна |
42. | Труд (Садові 6–8) |
94 | 5,586 | Бублієнко Іван Іванович |
43. | УкрДІПроцукор (Садові 29–34) |
123 | 7,512 | Дрижал Володимир Волод. |
44. | Урожай (Садові 21–26) |
32 | 1,825 | Шихавцова Тетяна Володимир. |
45. | Фільм (Садова 8) |
29 | 1,626 | Осадчий В’ячеслав Микол. |
46. | Червона троянда (Канальн. 1–12, Дамб. 1) |
154 | 13,500 | Сивогорло Олег Петрович |
47. | Червоний хімік (Садові 17–22) |
93 | 5,937 | Солошенко Ольга Семенівна |