Пам’яті Віталія Федоровича Шевченко

19 вересня 2018, передчасно пішов з життя гаряче улюблений чоловік, батько, дідусь Віталій Федорович Шевченко. Він прожив життя гідного сім’янина, сумлінного працівника і шанованого громадянина своєї країни.

Народився Віталій Федорович 23 червня 1954 року в м.Ічня на Чернігівщині. Віталій Федорович – український політик, журналіст, письменник, заступник голови правління ОСТ Русанівський масив.

На роботі його цінували за старанність і справедливість, А вдома – за доброту і турботу. Сусіди поважали за його порядність та людяність. Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях дружини Оксани Євгенівни, дітей Андрія, Євгена, Богдани та його онуків. Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Віталія Федоровича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Вічна пам’ять!

Похорон відбудеться у п‘ятницю, 21 вересня. Прощання – 11:00-12:00, Спілка письменників України (вул. Банкова, 2). Панахида і поховання – 13:00, Вознесенська церква, Байкове кладовище.

Правління ОСТ Русанівський масив