ЕКСТРЕННА РАДА ГОЛІВ!

Шановні Голови Садівничих Товариств!

Запрошуємо Вас на ЕКСТРЕННУ Раду Голів, що відбудеться в понеділок 22.07.2019 о 18:00 в будівлі Правління ОСТ по вул. 15-Садова, 42-А.

На Раду запрошені представники КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва” для обговорення питань будівництва мосту на території садів!

У звя’зку з обмеженнім часом для підготовки Ради Голів, інформація по порядку денному буде надано окремо. У випадку організаційних змін – інформацію буде надано додатково на сайті та SMS головам СТ.

Ініціативна группа власників земельних ділянок Русанівських садів зазначила слідуючі вимоги до КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва:

“На підставі розпорядження №619 від 08.04.2019 р. «Про деякі питання коригування проектної документації будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві, в частині будівництва лівобережних та правобережних підходів» було проведено громадські слухання у Дніпровському р-ні, на яких були викладені матеріали, що містять коригування, зміну лінійної частини конструкції ПВМП та відповідних під’їзних шляхів біля оз. Радунка. На цих громадських слуханнях була внесена пропозиція проведення додаткових громадських слухань на садівничому масиві Русанівські Сади для врахування додаткових вимог, які висувають власники земельних ділянок, що не були враховані при проведенні громадських слухань у Дніпровському р-ні.

На зазначені (майбутні) громадські слухання власниками земельних ділянок садівничого масиву Русанівські Сади будуть винесені наступні вимоги:
1. Щоб запобігти в майбутньому екологічній катастрофі в столиці та заощадити кошти бюджету міста виключити з проектного рішення лінійної частини ПВМП будь-які з’їзди та заїзди в межах від русла річки Десенка до насипу залізниці включно (в межах Русанівських Садів).
2. Внести в проектне рішення демонтаж вже побудованих з’їздів та заїздів на ПВМП перед захисною дамбою Русанівських Садів, оскільки в їх наявності відсутня необхідність.
3. Вимагаємо внести в проектне рішення коригування лінійної конструкції ПВМП шляхом зміни автомобільного полотна з насипу на естакаду по типу існуючих конструкцій мосту.
4. Всі естакадні конструкції уздовж урочища Горбачиха та території Русанівських Садів забезпечити сучасними: шумозахисними бар’єрами та іншими захисними та компенсуючими засобами та заходами щодо мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище, та виконати проект благоустрою та озеленення території в межах відведених земельних ділянок ПВМП.
5. Заборонити злив дощовоi каналiзацii з автомобiльного полотна ПВМП пiсля очистних споруд в iснуючi озера та дренажний канал “озеро Русанiвське” на терiторii Русанiвських Садiв.
6. До відновлення будь-яких будівельних робіт на території Русанівських Садів КП «Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд м.Києва» повинна виконати всі зобов’язання по повних грошових компенсаціях перед попередніми власниками земельних ділянок, що потрапили в межі будівництва ПВМП (це питання не стосується тих власників, які погодилися на будівництво будинків в Биківні), та погодити з Громадою Русанівських садів Проект організації будівництва, забезпечивши організацію будівельного виробництва у відповідності до будівельних норм та правил, та улаштувати тимчасові проїзди та підходи мешканцям Садів на межі будівництва, провести службове розслідування щодо забруднення Генпідрядником оточуючого середовища, – прибрати закопане будівельне сміття та у подальшому відновити родючий шар ґрунту, та вести будівництво не погіршуючи екологічний стан території.

До моменту погодження остаточного проектного рішення по зміні лівобережної частини ПВМП в межах Русанівських Садів з урахуванням вищевикладених вимог проведення будівельних робіт неможливе, оскільки продовження будівельних робіт унеможливить внесення змін в проектне рішення.”