Охорона на Русанівських садах

Охорона Русанівських садів

Шановні мешканці!
Як ніколи стало важливе питання нашого захисту. Продовжується акція протесту щодо порушення прав мешканців Русанівських садів. Важка техніка щодня намагається проскочити Центральною садовою, яка для цього не передбачена, порушуючи наші права та інші заборони. КП Благоустрій безпідставно демонтувала шлагбаум та КПП, що наразі оскаржується в судовому порядку.

Як вже відомо, з причини тривалого недофінансування бюджету, послуги охорони підрядної компанії були не ефективні та наразі взагалі призупинені. Активістами організоване чергування власними силами для швидкого реагування, але всі розуміють що такому режимі чергування не можуть продовжуватися тривалий час. Активісти щодня ризикують та витрачають власний час, хоча у кожного є ще робота, сім’я ітд. Тому як ніколи садам потрібна професійна та ефективна охорона.

Серед охоронних компаній були проведені переговори, та компанія “Спрут” запропонувала рішення, що дозволяє без додаткових витрат забезпечити сади:
1) професійною цілодобовою охороною в’їздної групи;
2) цілодобовою мобільною группою швидкого реагування на території садів в межах прибуття до 5хв;
3) оператора відеоспостереження.

Все це ми можемо отримати безкоштовно, не витрачаючи сотні тисяч гривень щороку з бюджету внесків садоводів. Компанія “Спрут” розробила комерційну пропозицію, та готова забезпечити нас такою охороною, якщо на садах буде від 200 абонентських підключень, а це всього навсього по 5-6 будинків з кожної вулиці. Тим, хто вже користується послугами інших охоронних фірм, пропонується безкоштовне перепідключення. Тим, хто ще не має обладнання, але планує охорону власної оселі – пропонується 50% знижки на встановлення та підключення. Середня вартість послуг охорони будинку в межах 300-450грн/місяць. Також є бюджетні варіанти, як наприклад “кнопка тривоги”. Таким чином наші мешканці, можуть навіть заощадити.

На наш погляд така пропозиція є найефективнішим рішенням для мешканців Русанівських садів.

Деталі можна дізнатись безпосередньо у менеджера компанії Спрут за телефоном:
+380503858832 з 9:00 до 18:00
та в будь-який час у мессенджери Viber або Whatsapp.


Я не хочу охорони або щось мінятиЯ хочу професійну та якісну охорону, готовий підключити свій будинокПропозиція зацікавила, зателефонуйте мені для обговорення деталей