Про перспективи відновлення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу на території Русанівських Садів

Рішення

Правління Об’єднання садівничих товариств

«Русанівський масив»

м.Київ                                                      02 квітня 2017 року

Про перспективи відновлення будівництва

Подільсько-Воскресенського мостового переходу

на території Русанівських Садів

 

Правління ОСТ «Русанівський масив» вирішило:

  1. Вважати неприпустимим відновлення на Русанівських Садах (територія Об’єднання садівничих товариств «Русанівський масив») спорудження Подільсько-Воскресенського мостового переходу, доки не буде вирішено всі підготовчі питання з урахуванням позиції Правління ОСТ «Русанівський масив» та рішень зборів жителів і власників земельних ділянок на Русанівських Садах.
  2. Запропонувати Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва надати Правлінню ОСТ пропозиції щодо бетонування чи асфальтування під’їзних шляхів до споруджуваного мосту (включно з вулицями Центральною, Призалізничною і Дамбовою на Русанівських Садах) перед відновленням будівництва мосту, під час його спорудження та після завершення будівельних робіт.
  3. Попередити Дирекцію будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва про необхідність укладання договору з Правлінням ОСТ «Русанівський масив» про взаємні гарантії і зобов’язання сторін, пов’язані з відновленням будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу.
  4. Запропонувати головам садівничих товариств на Русанівських садах до 15 квітня 2017 року надати пропозиції до майбутнього договору між Правлінням ОСТ «Русанівський масив» і Дирекцію будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва.
  5. Звернути увагу Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва на невирішену проблему незаконного проживання десятків сімей ромів у самовільно захоплених ними дачних будинках на території спорудження мосту (зона відповідальності Дирекції), що призвело до численних крадіжок та виникнення багатьох конфліктів між ромами і власниками земельних ділянок. У разі відновлення будівельних робіт без вирішення проблеми відселення ромів криміногенна обстановка на Русанівських Садах різко погіршиться.
  6. Звернутися до жителів і власників земельних ділянок на Русанівських Садах з роз’ясненням ситуації, пов’язаної з відновленням будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу, та з пропозицією в разі неврахування наших інтересів Дирекцією перекрити під’їзні шляхи до території будівництва і організувати масові акції громадського протесту.

 

Голова ОСТ «Русанівський масив»                                        Г.В.Оганесян

Секретар ОСТ «Русанівський масив»                                    М.В.Пилипчук