Про продовження терміну дії карток безперешкодного проїзду через КПП «Благоустрій» на 2017 рік

Рішення Правління ОСТ

«Русанівський масив»

16 грудня 2017 року                                                                                            м.Київ

Про продовження терміну дії

карток безперешкодного проїзду

через КПП «Благоустрій» на 2017 рік

 

Правління ОСТ вирішило:

  1. Продовжити термін дії карток безперешкодного проїзду через КПП «Благоустрій», виданих на 2017 рік, до 1 березня 2018 року.
  2. Спеціальній робочій групі, відповідальній за встановлення КПП та налагодження його функціонування (голова групи М.Скітейкін, заст. голови групи С.Шестопалов, члени групи А.Найда, М.Науменко, О.Нічога, В.Роєнко, А.Рукосуєв, В.Топалов), до 25 лютого 2018 року запропонувати вдосконалений механізм перетину КПП «Благоустрій», що передбачатиме запровадження електронних форм контролю за рухом автотранспорту (електронне зчитування номерів авто для звірки з базою реєстру, випуск карток проїзду з електронними чіпами, комп’ютеризоване приведення в дію шлагбауму чи інші новації, які дозволять полегшити і спростити обслуговування КПП).
  3. Правлінню ОСТ невідкладно розглянути внесені пропозиції щодо облаштування КПП «Благоустрій» та вдосконалення механізму його перетину автомобілями і ухвалити необхідні рішення, щоб розпочати видачу нових проїзних карток з 1 лютого 2018 року.

 

            Голова Правління                                                                   Г.Оганесян

            Секретар Правління                                                          М.Пилипчук