Про протидію нецільовому і незаконному використанню земельних ділянок на території ОСТ «Русанівський масив»

Рішення Правління ОСТ

«Русанівський масив»

16 грудня 2017 року                                                                                           м.Київ

Про протидію нецільовому і незаконному

використанню земельних ділянок

на території ОСТ «Русанівський масив»

 

Розглянувши факти нецільового використання земельних ділянок на території ОСТ «Русанівський масив», беручи до уваги масштабні руйнівні наслідки пожежі в нелегальному цеху виробництва меблів, що сталася 12 грудня 2017 року на вул. 11-ій Садовій, а також реагуючи на вимоги жителів Русанівських Садів і правоохоронних органів припинити нелегальний бізнес на землях, призначених для садівництва та відпочинку киян,

Правління ОСТ вирішило:

  1. До 31 грудня 2017 року спеціальній робочій групі Правління ОСТ обстежити територію ОСТ «Русанівські Сади» і перевірити наявність дозвільних документів у всіх зареєстрованих та виявлених під час обстеження суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) –торгівельних закладів, відпочинкових закладів, закладів громадського харчування, готелів, цехів та виробничих приміщення, де виготовляються товари на збут, та інших спеціалізованих закладів, не сумісних із статусом земель садово-дачного призначення, тощо.
  2. Під час обстеження території ОСТ «Русанівський масив» попередити всіх наявних на цій території діючих СПД про необхідність погодження будь-якої підприємницької діяльності, що не стосується цільового призначення земельних ділянок, з керівництвом відповідних садових товариств та з Правлінням ОСТ «Русанівський масив».
  3. Зорієнтувати СПД на необхідність укладання з Правлінням ОСТ «Русанівський масив» угод з викладом обставин свого господарювання, зобов’язань безпекового характеру та умов відшкодування можливих наслідків своєї діяльності, завданих жителям та власникам інших земельних ділянках на Русанівських Садах.
  4. До 10 січня 2018 року спеціальній робочій групі підготувати і подати на розгляд Правління ОСТ «Русанівський масив» вичерпний перелік СПД, що діють на території Русанівських садів, із зазначенням підстав для їхньої діяльності та наявності договорів чи погоджень своєї діяльності з Правлінням ОСТ «Русанівський масив».
  5. До 15 січня 2018 року завершити укладання угод СПД з Правлінням ОСТ «Русанівський масив» в інтересах жителів і власників земельних ділянок на Русанівських Садах та з гарантіями безпеки громадян. Попередити СПД, що в разі продовження бездозвільної чи непогодженої діяльності вони змушені будуть відповідати за наслідками свої діяльності перед контрольними чи правоохоронними органами.
  6. До 1 січня 2018 року В.Шевченку і М.Скітейкіну розробити і погодити з Правлінням ОСТ «Русанівський масив» типовий зразок договору, що має укладатися між СПД і Правлінням.
  7. Виконання цього рішення покласти на робочу групу Правління ОСТ «Русанівський масив» у складі (М.Скітейкін).

 

            Голова Правління                                                                   Г.Оганесян

            Секретар Правління                                                             М.Пилипчук