Арка “Русанівські сади”

Шановні мешканці та садівники Русанівських садів!

З задоволенням інформуємо, що довгоочікуваний проект відновлення арки дійшов до фінальної стадії. Вже скоро наша арка буде встановлена на своє історичне місце – символ Русанівських Садів буде відновлено!

Нагадаємо, що попередня арка була четвертою у історії Русанівських садів – модифікована після розширення в’їздної групи та встановлення КПП. Але згодом була незаконно демонтована вночі працівниками КП “Благоустрій”, дії яких оскаржуються в судовому порядку.

Починаючи з 14.06.2020р. робочою групою правління ОСТ почалась розробка проекту по відновленню арки. Незважаючи на відсутність коштів, напружену боротьбу з міською владою, невіру багатьох у успіх проекту – ця робота продовжувалась.

Було представлено та розглянуто 4 проекти, як від наших садоводів, так і від профільних компаній, кошториси яких були від 47000 до 84000 грн.

Кращий проект був обраний та затверджений Правліннням ОСТ, при чому завдяки безпосередній участі Правління, кошторис не перевищив 46000 грн.

Фінансування проекту передбачене з фонду розвитку Русанівських садів, з внесків постійно проживаючих жителів та благодійних внесків небайдужих садівників.

Підримати проекти ОСТ може кожний – вчасна сплата членських внесків, благодійна діяльність та активна громадська позиція – запорука розвитку наших Садів.

Чекаємо на нашу красуню!