Жителі “Русанівських садів” в Києві протестували проти справляння плати за проїзд на їх власну територію

У суботу відбувся мітинг садівників дачного масиву “Русанівські сади” в Києві. Жителі протестували проти справляння плати за проїзд на житлову територію. Крім проблеми зі шлагбаумом на в’їзді протестувальники заявляють також про розбитих дорогах і регулярних напливах циган.

 

 

 

Про це K V стало відомо з повідомлення kiev.informator.ua.

Протестуючі обурені, що введення плати за проїзд не обговорили на загальних зборах. Також люди просять пояснити як бути з розбитою дорогою і тротуарами, якщо гроші тепер йдуть на оплату проїзду.

На пункті пропуску на територію дачного масиву встановлений шлагбаум. При в’їзді вимагають картку садівника, а також певну мито за додатковий вантаж в машині. У рік виходить кругленька сума в 600 тисяч гривень з усіх 32 садових товариств.

“У нас приватизовані дороги і ділянки, за кожен з них ми платимо державі податок, а також членські внески. З них самостійно відбирається сума на ремонтні роботи по освітленню і укладання асфальту. Тепер без згоди більшості нас зобов’язали викладати 1000 гривень за можливість проїхати до себе ж на територію “, – обурюється голова садового товариства” Червоний хімік “Наталія Терещенко.

На мітингу був присутній глава об’єднання садових товариств “Русанівський масив” Оганісій Ангайка. За його словами, з 31 людини, яка приймала участь у загальних зборах, на якому вирішувалося питання з платним шлагбаумом, 30 проголосували “за” і лише один утримався.

“Всі їхні претензії – це брехня. Вибирав не я один. “Швидкі” та пожежні вільно проїжджають через пропускний пункт “, – заявив Оганісій Ангайка. Однак садівники повідомляють про те, що днями через те що на пропускному пункті автомобіль “швидкої” застряг у пробці людина ледь не помер.

Також існує конфліктна ситуація з регулярними напливами циган. Їх табір влаштувався з протилежного боку “Русанівських садів”. Місцева адміністрація видала їм пропуску. Жителі масиву скаржаться, що страждають від регулярних пограбувань і бояться ходити ночами.

Наталія Терещенко повідомила, що недавно сталася пожежа , в результаті якого постраждало ще вісім будинків. Скориставшись відсутністю господарів, цигани проникли в тимчасово кинуті будівлі і винесли дорогі речі. Поліція не відреагувала на те, що трапилося належним чином.

Нагадаємо, 12 грудня на території “Русанівських садів”, на вулиці Садовій, 11 в Києві сталася масштабна пожежа.

Фото: kiev.informator.ua

Kиев V ласть

Ігор Бровко

 

Шановні садівники Русанівських Садів!

Правління ОСТ «Русанівський масив» при в’їзді на територію ОСТ встановлює контрольно-пропускний пункт «Благоустрій» із шлагбаумом. У подальшому буде встановлено камери спостереження, налагоджено патрулювання вулиць охоронною фірмою тощо. Мета цих заходів: забезпечення громадського порядку на території ОСТ, що передбачає контроль за переміщенням автотранспорту, відсутнього в реєстрі Правління ОСТ; профілактика посягань на приватне майно громадян і оперативне реагування на факти крадіжок; перекриття каналу завезення сміття з міста на територію Русанівських Садів; перешкоджання безсистемній забудові Русанівських Садів організаціями і установами; упорядкування руху будівельного транспорту до об’єктів споруджуваного Подільсько-Воскресенського мостового переходу на умовах, погоджених з Правлінням ОСТ (дотримання заходів безпеки, гарантії відновлення пошкоджених доріг тощо).

Шлагбаум встановлюється на підставі кількох рішень Ради голів ОСТ (останнє ухвалено 30.07.2017 р.), а також у відповідності із Статутом ОСТ «Русанівський масив», зареєстрованим державними органами з дотриманням норм чинного законодавства у 2016 р. (статті 3.6, 3.11.5, 8.9, 8.16.4, 8.16.6 та ін.), та за погодженням з Дніпровською РДА м.Києва.

Встановлення шлагбауму не вимагатиме від постійних жителів і власників земельних ділянок на Русанівських Садах сплати додаткових коштів. Усі садівники, хто сплатив членські внески, можуть отримати картки для безперешкодного проїзду через КПП «Благоустрій»: постійні жителі Русанівських Садів – у приміщенні Правління ОСТ (вул. 15 Садова), сезонні жителі – у голів своїх СТ або в Правлінні ОСТ, якщо голова вашого товариства передав до Правління інформацію про сплачені внески з номерами ваших автомобілів.

Більше інформації про правила проїзду, сплату внесків та про тарифи на проїзд спеціального чи запрошеного на Русанівські Сади автотранспорту можна дізнатися в Правлінні ОСТ або на КПП «Благоустрій».

Правління ОСТ «Русанівський масив»